Tilbake til alle rapporter

Lyser ikke

Rapportert i kategorien Gatelys av Finn Eikrem 09:51, tir. 8 mars 2011

Sendt til Bremanger 3 minutter senere

5 gatelys til Kvisten iLangeneset har vert ute av drift i lang tid Veigrøfter bør også renskes for jord og sand

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Dette er utbedra.

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Even Hennøy Gjerde 10:05, fre. 26 november 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?