Tilbake til alle rapporter

Dype hjulspor

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 11:38, tor. 27 juni 2019

Sendt til Nittedal og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

I rundkjøringen er det veldig dype slitasjeskader, trengs utbedring da kjøringen blir påvirket av disse skadene. Feilplasserte kjøretøy for å unngå å kjøre i revnene

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 11:57, tor. 25 juli 2019

  • Still open, via questionnaire, 17:15, tor. 22 august 2019

  • Fortsatt uløst

    Publisert anonymt 17:15, tor. 22 august 2019

  • Still open, via questionnaire, 17:33, tor. 19 september 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?