Tilbake til alle rapporter

Gjerde på lekeplass er dårlig/hullete

Rapportert i kategorien Park/landskap anonymt 14:00, man. 8 juli 2019

Sendt til Bremanger 4 minutter senere

Det er store åpninger I gjerdet som resulterer i at barn må krysse traffikert veg for å hente f.eks fotball. Ballen lander ofte i en liten bekk som dem da må klatre i.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 14:04, tir. 3 september 2019

  • Still open, via questionnaire, 13:20, ons. 2 oktober 2019

  • Lite som blir gjort med dette.

    Publisert anonymt 13:20, ons. 2 oktober 2019

  • Still open, via questionnaire, 15:37, fre. 1 november 2019

  • Still open, via questionnaire, 19:28, fre. 29 november 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?