Tilbake til alle rapporter

Store hull utover store deler av parkeringen

Rapportert i kategorien Hull i vei av Karoline 15:25, lør. 10 august 2019

Sendt til Lillehammer og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Parkeringsplassen har lenge vært full av store hull.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Det er kjørt utover grus på parkeringen, så nå er det ingen hull! :)

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Karoline 14:56, lør. 5 oktober 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?