Tilbake til alle rapporter

Manglene gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Paul inge pedersen 12:27, lør. 17 august 2019

Sendt til Kvinesdal og Statens vegvesen region sør 2 minutter senere

Gatelysene i Refstefeltet på Feda har ikke virket på 2 uker nå. De virker heller ikke på deler av fv803 fra Feda og opp mot Høyland. Har gitt beskjed direkte til kommunen for en uke siden men har ikke fått noe svar

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?