Tilbake til alle rapporter

Manglende kantsteiner på fortau

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier anonymt 13:05, tor. 22 august 2019

Sendt til Gjøvik og Statens vegvesen region øst 5 minutter senere

Det mangler flere kantsteiner og noen av de er løse. Dette er på busstoppet øverst i Gimlevegen. Har stått sånn siden i fjor. Burde ha vært reparert nå.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 11:18, tir. 8 oktober 2019

  • Still open, via questionnaire, 13:49, tir. 5 november 2019

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 13:55, tir. 3 desember 2019

  • Er bare delvis løst.

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 13:55, tir. 3 desember 2019

  • Busstoppet er oppgradert med ny kantstein og asfalt tidligere i sommer.

    Publisert anonymt 20:00, søn. 5 juli 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?