Tilbake til alle rapporter

Erosjon av vegskulder

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 22:43, tir. 3 september 2019

Sendt til Statens vegvesen region øst og Vestby 2 minutter senere

Den ene vegskulderen oppover store deler av stainbruddveien har i flere år blitt stadig verre, siden regnvann drar med seg masser nedover. Det fører til at asfalten langs kanten smuldres opp og løsner. Det er også huller i veien enkelte steder. Her bør det i det minste fylles på med ny grovere masse, eller lages en slags renne for overvannet, av et fast dekke på utsiden av asfalten.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?