Tilbake til alle rapporter

Mangler gatelys iTrondhjemsvegen og General Ruges veg, 2819 Gjøvik

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 19:00, tor. 3 oktober 2019

Sendt til Gjøvik og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Det er bekkmørkt i Trondhjemsvegen og General Ruges veg i Gjøvik.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Et gatelys nederst i General Ruges veg i Gjøvik har ikke fungert etter graving sommeren 2019.

    Publisert anonymt 04:58, fre. 6 desember 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?