Tilbake til alle rapporter

Kumlokk stikker opp av veien

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 17:51, tor. 10 oktober 2019

Sendt til Nittedal og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Kan dere utbedre den offentlig delen av Sørfaret, som strekker seg frem til lyktestolpen. Det er et problem med de 2 kumlokkene som stikker opp av veien. Problemet er spesielt ille etter kraftige regnskyll, hvor grusen vaskes vekk, og kumlokkene står igjen, stikkende opp av veien. Kanskje det går an å asfaltere rundt dem, og frem til der den offentlige delen av veien slutter.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 16:19, tir. 12 november 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?