Tilbake til alle rapporter

Mye blader i gaten

Rapportert i kategorien Gatefeiing anonymt 10:11, man. 14 oktober 2019

Sendt til Statens vegvesen region vest og Stavanger 3 minutter senere

Barnehagen er nærmeste nabo. Trærne mister enormt med løv. Trenger sopebil som kan komme å fjerne nedfallet.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Trærne på kommunens eiendom. Hvem tar avfallet etter de. Gjentagende problem hvert år.

    Publisert anonymt 12:33, ons. 16 oktober 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?