Tilbake til alle rapporter

Masse søppel i busker osv

Rapportert i kategorien Forsøpling anonymt 20:05, man. 14 oktober 2019

Sendt til Aremark 5 minutter senere

Masse søppel som er kastet ved parkeringen på klartjern 🙄

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 18:35, lør. 23 november 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?