Tilbake til alle rapporter

Farlig skolevei - Utbedring haster!

Rapportert i kategorien Gater/Veier av trondskogjenssen@gmail.com 15:53, fre. 18 oktober 2019

Sendt til Nannestad og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Farlig veistrekning ved skole. Bør stenges eller utbedres raskest mulig før noen komner til skade.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 16:53, fre. 15 november 2019

  • Hei,

    Er det virkelig ingen som her kan ta anvar for å få til en trygg skoleveg for barna ved Kringler-Slattum skole?

    Jeg ser ut i fra de tilbakemeldingene jeg har fått, fra de av Dere som har besvart mine henvendelser, angående denne vegstrekningen, at dette har blitt en kasteball og at ingen av Dere ser ut til å forstå at Dere Alle her er anvarlige for å på raskest mulig måte finne ut av hvordan Dere kan sikre en trygg skoleveg, for de oppvoksende generasjoner, også ved Kringler-Slattum skole!

    Er det virkelig ikke mulig å få et svar på når det er mulig å få utbedret denne korte vegstrekningen til en trygg skoleveg for våre barn?

    Vennlig hilsen Trond Ragnar Skog Jenssen

    Sendt inn av trondskogjenssen@gmail.com 16:53, fre. 15 november 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?