Tilbake til alle rapporter

Ugress og busker bør fjernes fra gangsti

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier anonymt 22:33, søn. 20 oktober 2019

Sendt til Lillehammer og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Ugress og busker har vokst seg inn og snevret inn i denne stien mellom Anders Sandvigs gate og Storgata. Rydding er ikke utført i sommer, bør utføres før frost og snø kommer.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 11:45, lør. 23 november 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?