Tilbake til alle rapporter

Manglende galetlys på gang og sykkelvei ved Sky skole

Rapportert i kategorien Gatelys av Ove Sethre Nilsen 06:59, tir. 22 oktober 2019

Sendt til Larvik og Statens vegvesen region sør mindre enn et minutt senere

2 stk. manglende lys på gang- og sykkelveien mellom Sky skole og rundkjøringen i enden av Geitramsveien. Lys nr. 2, talt fra tunnelen, både ovenfor og nedenfor "tunnelen". Observasjonstidspunkt: 06:50 22.10.2019.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?