Tilbake til alle rapporter

Slitte skilt på Raufoss

Rapportert i kategorien Trafikkskilter av Lars Dahle 17:02, man. 2 desember 2019

Sendt til Statens vegvesen region øst og Vestre Toten 4 minutter senere

Det er flere slitte og gamle skilt ved fotgjengeroverganger i Storgata på Raufoss, i området rundt rundkjøringen ved Amfi Raufoss. Disse trenger vel å skiftes ut etter hvert ?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:59, man. 30 desember 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 23:32, mandag 27 januar 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 01:00, tirsdag 25 februar 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter