Tilbake til alle rapporter

Mørklagt område

Rapportert i kategorien Gatelys av Charlotte 19:37, man. 9 desember 2019

Sendt til Statens vegvesen region øst og Vestby 3 minutter senere

Gangvei/fortau alle lysstolpene fra Son skole til Grevlingen skole er mørklagte.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?