Tilbake til alle rapporter

Livsfarlig glatt. Ikke strødd denne gang, og ikke forrige gang det var så glatt. Er skolebarn her og nå skøytebane. Vår avstikker m snuplass blir stadig glemt bort. Nå må det bli strødd

Publisert av Jan L Simensen 10:53, ons. 11 desember 2019

Sendt til Buskerud og Kongsberg 2 minutter senere

Se over. Ikke strødd i det hele tatt. Var avstikker m snuplass blir bortglemt både ved snømåking og strøing.Er skolebarn i disse husene. Nå må det strøs!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Ikke strødd nå heller! Hvor mange ganger trengs det å si ifra, før disse som brøyter og strør faktisk gjør det i vår gate også. Kan ikke være nødvendig å klage hver gang! Eller menes det at vi har andre behov enn andre innbyggere? Nå skoledag på mandag , og da må det være strødd.

    Sendt inn av Jan L Simensen 19:52, lør. 4 januar 2020

  • Løst

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 08:29, man. 27 april 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?