Tilbake til alle rapporter

Dårlig brøytet- vaskebrett

Rapportert i kategorien Snøbrøyting anonymt 12:07, tir. 17 desember 2019

Sendt til Lillehammer og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Det er veldig dårlig brøytet oppover hele Vingarvegen, noe som medfører vaskebrett nesten hele veien.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?