Tilbake til alle rapporter

Hull i Strandgata

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 01:07, man. 23 desember 2019

Sendt til Gjøvik og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

I Strandgata er det et hull som trenger å tettes igjen snart. Dette er i sørgående retning ved det ene opphøyde gangfeltet som krysser gata, ned til Jernbanetorget. Hullet blir gradvis større.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Hullet er tettet.

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 16:58, tir. 31 desember 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?