Tilbake til alle rapporter

Mørke veilysmaster i Svartkruttveien

Rapportert i kategorien Gatelys av Glenn Hjelkerud 09:06, tor. 2 januar 2020

Sendt til Nittedal og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Diverse armaturer er mørke i Svartkruttveien. Her er det skummelt nok med forgjengere vs biler , om det ikke skal være mørke felter i tillegg ! Mørkt rett ved utkjøring fra brannstasjon samt diverse steder oppover i Svartkruttveien

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?