Tilbake til alle rapporter

Gatelysene på Ryland i Bremanger 6727 virker ikke

Rapportert i kategorien Gatelys av Paul Frøyen 10:33, tor. 2 januar 2020

Sendt til Bremanger og Statens vegvesen region vest 2 minutter senere

Gatelysene på Ryland i Bremanger 6727 virker ikke

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Dette er utbedra.

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Even Hennøy Gjerde 22:36, tir. 30 november 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?