Tilbake til alle rapporter

Del av trafikkskilt på hjørnet Bergelandsgata - Stiftelsesgata er løst og blafrer i vinden.

Rapportert i kategorien Trafikkskilter anonymt 23:39, fre. 3 januar 2020

Sendt til Statens vegvesen region vest og Stavanger 1 minutt senere

Skilt kan løsne og fly avgårde ved vind.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?