Tilbake til alle rapporter

Trafikkfarlig fotgjengerovergang

Rapportert i kategorien Trafikkskilter av Vegar Simensen 10:21, mandag 13 januar 2020

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 5 minutter senere

Fotgjengerovergang er ikke skiltet og maling er nedslitt. Når det er snø og is vises ikke fotgjengerovergangen for bilistene. Dette er en smal gate med to-veis trafikk og det kjøres ofte med høy hastighet. Det er også dårlig belysning. Dette er skolevei for mange barn. Det parkeres helt opp til fotgjengerovergang. Det betyr bilistene ikke ser små barn før de står midt i veien. Forslag til tiltak for dette og de andre fotgjengerovergangene i området er: Skilting, økt belysning og ny maling. Det bør også vurderes å sette opp fartsdumper.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:00, mandag 10 februar 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:23, mandag 9 mars 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:55, mandag 6 april 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:43, mandag 4 mai 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter