Tilbake til alle rapporter

Gatelys mangler igjen...

Rapportert i kategorien Gatelys av Feldmakervegen 18:04, mandag 13 januar 2020

Sendt til Verdal og Statens vegvesen region midt 1 minutt senere

Dette gatelyset i krysset ved Feldmakarvegen 11 og 12a ble fikset for noen dager siden og lyste bra i ett par dager. Men nå er den like sort igjen, er nok noe annet enn pæra som er galt med denne. Det er veldig mørkt her, så hadde satt pris på å fått fikset dette skikkelig.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter