Tilbake til alle rapporter

Lys mangler i stolper.

Rapportert i kategorien Gatelys av Tonny Gunhild Haugland 20:13, tir. 14 januar 2020

Sendt til Kvinesdal og Statens vegvesen region sør 2 minutter senere

Det mangler to lys i stolpene før rundkjøringen i Hamrebakkene når du kommer fra Liknes. De har vært mørke lenge. Det bør settes opp flere lys der. Ventebua står i mørke og rundkjøringen trenger lys.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 20:26, tir. 11 februar 2020

  • De to lysene er fikset, og jeg fikk et hyggelig brev. Takk.

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Tonny Gunhild Haugland 20:26, tir. 11 februar 2020

  • Lampene ble fikset, men det varte ikke lenge. Rett før rundkjøringen når en kommer fra Liknes. 2-3 lamper

    Sendt inn av Tonny Gunhild Haugland 10:41, tir. 5 mai 2020

  • Veien fra rundkjøringen i Hamrebakkene og opp Austerdalen er direkte farlig nå både for to og fire hjulinger. Ny asfalt må på. Hjelper ikke med lapping.

    Sendt inn av TONNY GUNHILD HAUGLAND 11:12, søn. 12 juli 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?