Tilbake til alle rapporter

Strøing trengs som alltid her.

Rapportert i kategorien Snøbrøyting anonymt 10:05, fre. 17 januar 2020

Sendt til Gjøvik og Statens vegvesen region øst 5 minutter senere

Dårlig brøyting og strøing har blitt vanlig her

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 10:27, fre. 14 februar 2020

  • Dårlig

    Publisert anonymt 10:27, fre. 14 februar 2020

  • Saken er gammel og er løst

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 21:32, søn. 24 oktober 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?