Tilbake til alle rapporter

Overflatevann

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 00:15, tir. 26 juli 2011

Sendt til Kvinesdal og Statens vegvesen region sør 5 minutter senere

I Hamrevegen, mellom Bjørklunden og Solbakken, trenger vann opp gjennom asfalten og renner nedover gate og sykkelsti. Verst i perioder med nedbør, lekkasje i rørledning for drenering av overflatevann? Vedvart i et par år, blir stadig verre, og er særlig et problem vinterstid da det fryser til og blir glatt. Fint om dette kan bli utbedret før nettene blir lange og kulda setter inn..;)

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?