Tilbake til alle rapporter

2 gatelys som er mørke

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 19:03, søn. 2 februar 2020

Sendt til Gjøvik og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

2 gatelys etter hverandre som ikke har virket siden jul, veldig mørkt nedover der.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 19:40, søn. 1 mars 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?