Tilbake til alle rapporter

Mangler skilt for fotgjengerfelt, kjørende mot togstasjonen fra bensinstasjonen.

Rapportert i kategorien Trafikkskilter av Silia Naas Heim 09:57, onsdag 12 februar 2020

Sendt til Statens vegvesen region øst og Sørum 3 minutter senere

Svært uoversiktlig, her burde det vært merket opp og ikke minst skiltet at det er et fotgjengerfelt her.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter