Tilbake til alle rapporter

Sti gjennom skogen trenger påfyll av grus/sand

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier anonymt 12:13, ons. 26 februar 2020

Sendt til Statens vegvesen region vest og Stavanger 1 minutt senere

Gangstien gjennom skogen begynner å bli gjørmete og røtter stikker opp gjennom grusen. Det bør være på tide med påfyll av grus og/eller sand.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 12:23, ons. 25 mars 2020

  • Kjapt levert. Stien er som ny igjen.

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 12:23, ons. 25 mars 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?