Tilbake til alle rapporter

Mørklagt lyktestolpe

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 20:50, man. 2 mars 2020

Sendt til Harstad og Statens vegvesen region nord 5 minutter senere

Lyktestolpen er lyser ikke. Dette i et område hvor barn leker i gata. Antar at lysta må byttes.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 21:23, man. 30 mars 2020

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 21:23, man. 30 mars 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?