Tilbake til alle rapporter

Systematisk manglende snøbrøyting/strøing

Rapportert i kategorien Snøbrøyting av Nina Lybekk 22:33, tor. 5 mars 2020

Sendt til Gjøvik og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Fortauet blir systematisk ikke brøytet eller strødd. Fra krysset i østre toten veg og ned til turnhallen

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Problemet er ikke lenger aktuelt da det har blitt vår.

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 18:49, søn. 10 mai 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?