Tilbake til alle rapporter

Ikke brøytet ved overgangsfelt ved Skytta bo og servicesenter. Her går det mange eldre med rullator.

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier av Sonja Framnæs 10:50, lør. 7 mars 2020

Sendt til Nittedal og Statens vegvesen region øst 5 minutter senere

Dårlig brøytet

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?