Tilbake til alle rapporter

Slitte skilt på holdeplass

Rapportert i kategorien Trafikkskilter anonymt 18:19, ons. 11 mars 2020

Sendt til Gjøvik og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

På et av busstoppene øverst i Gimlevegen, er det et gammelt og veldig slitt skilt som trenger å skiftes ut snart. Det samme gjelder busstoppet nedenfor ved Bøle.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 23:06, søn. 12 april 2020

  • Busstoppet blir nå oppgradert og er nesten ferdig.

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 23:21, ons. 22 april 2020

  • Still open, via questionnaire, 13:39, man. 11 mai 2020

  • Skiltet er fortsatt ikke skiftet ut. Busstoppet har blitt oppgradert med nye kantsteiner, og grunnarbeid før asfaltering er gjort.

    State changed to: Åpen

    Publisert anonymt 13:39, man. 11 mai 2020

  • Still open, via questionnaire, 22:35, man. 8 juni 2020

  • Skiltene på begge stedene har nylig blitt skiftet ut med nye.

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 16:44, søn. 20 september 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?