Tilbake til alle rapporter

Manglar lys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 20:01, søn. 15 mars 2020

Sendt til Bremanger og Statens vegvesen region vest 4 minutter senere

Manglar lys

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 22:33, søn. 12 april 2020

  • Vart ordna nokre få dagar etterpå.

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 22:33, søn. 12 april 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?