Tilbake til alle rapporter

Bekkeinntak ved pumpehus manglar rist/sikring.

Publisert av Maren Geving Langeland 20:56, fre. 27 mars 2020

Sendt til Askvoll og Sogn og Fjordane 3 minutter senere

Bekken går under vegen og vidare i rør. Inntaket er stort, med ein fristande dam rett ved.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 21:46, fre. 24 april 2020

  • Har ikkje høyrd noko

    Sendt inn av Maren Geving Langeland 21:46, fre. 24 april 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?