Tilbake til alle rapporter

Teleskade på vegen. Bør ha på varsleskilt eller noe.

Publisert av Marius Vinklers 10:59, tor. 2 april 2020

Sendt til Gjøvik og Oppland 1 minutt senere

Dårlig vegfundament. Teleskade/vårløsning. Meget humpete.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?