Tilbake til alle rapporter

Lange strekninger uten lys på Ringveien og Holmenveien i Brevik

Rapportert i kategorien Gatelys av Ken Bruheim 14:57, man. 4 mai 2020

Sendt til Statens vegvesen region øst og Vestby 3 minutter senere

Flere av lyktestolpene på Holmenveien er uten lys (eldre type lamper/stolper) samt et langt strekk på Ringveien er totalt mørklagt. Det er skummelt å gå der etter mørkets frembrudd da man ikke ser dumper i veien særlig godt - nestet umulig å jogge denne veien på kvelden. Dette må dere fikse kjapt

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?