Tilbake til alle rapporter

Ødelagt asfalt

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 12:39, lør. 13 august 2011

Sendt til Rana og Statens vegvesen region nord mindre enn et minutt senere

Asfalten har med tida blitt ødelagt på E6 i svingen mellom brua og Nevernes-kirka. Det øverste laget av asfalten er borte og det har blitt skarpe kanter midt i veien. Hullene har også vokst slik at det ikke lenger er mulig å svinge rundt dem.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Asfalt er fylt ut i hullet og veien er atter OK :)

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 00:28, man. 5 september 2011

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 00:28, man. 5 september 2011

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?