Tilbake til alle rapporter

Dårlig vei

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Steffen Mathisen 22:20, tor. 4 juni 2020

Sendt til Dønna og Statens vegvesen region nord 4 minutter senere

Dårlig vei der asfalten er gått i biter mange plasser. Veien er svært ujevn og sunket mange plasser. Samler seg også mye vann på veien grunnet lite/ gjengrodde grøfter

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Ingen oppdatering skjedd

    Sendt inn av Steffen Mathisen 08:25, ons. 28 oktober 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?