Tilbake til alle rapporter

Bilbatteri og annet skrot

Rapportert i kategorien Dumpet skrot anonymt 14:08, søn. 7 juni 2020

Sendt til Nittedal 2 minutter senere

Gammelt skrot som er dumpet en eller annen gang. (Følg stien fra veien der steinen ligger)

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?