Tilbake til alle rapporter

Gjenstående avsperringer ifm graving

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier anonymt 18:31, søn. 7 juni 2020

Sendt til Gjøvik og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Høsten 2019 ble det satt opp sperringer på begge sider av gangveien. Det ble så gravd fra ett selskap til gangveien, så fra gangveien og ett kort stykke mot en eiendom. Deretter så har ingenting skjedd. Sperringene står der fortsatt og i vinter kom ikke de som brøytet frem der heller.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Jobben var Tydligvis ikke ferdig, så nå har det blitt strekt kabler fra den ene siden av gangveien til den andre siden

    Publisert anonymt 17:25, man. 27 juli 2020

  • Dette er nå ferdig og sperringer etc er fjernet :)

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 19:36, fre. 4 september 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?