Tilbake til alle rapporter

Dypt hull med løs kult i. Kvass asfaltkant

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 15:15, man. 8 juni 2020

Sendt til Dønna og Statens vegvesen region nord 5 minutter senere

Dypt hull med løs kult og kvass asfaltkant

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Dette skal være løst av nfk

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 07:50, fredag 22 april 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?