Tilbake til alle rapporter

Knust glass i undergangen siden starten av juni

Rapportert i kategorien Gatefeiing av Stine Syvertsen 18:48, ons. 10 juni 2020

Sendt til Fredrikstad og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Trenger feiing sporenstreks

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Ble feid en eller annen gang ikke så lenge etter meldinga ble lagt inn.

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Stine Syvertsen 12:15, fre. 8 januar 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?