Tilbake til alle rapporter

Store mengder søppel, oljedunket etc ved kjettingplass.

Rapportert i kategorien Forsøpling anonymt 12:56, lør. 13 juni 2020

Sendt til Rana 4 minutter senere

Store mengder søppel langs kjettingplass.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 12:28, man. 13 juli 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?