Tilbake til alle rapporter

Dårlig asfalt, med dumper

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 10:11, man. 22 juni 2020

Sendt til Gjøvik og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Dårlig oppsprekt asfalt

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Stort hull i veien

    Publisert anonymt 10:34, tir. 23 juni 2020

  • Lilleengvegen og Nygardsbakken ble asfaltert for omtrent tre uker siden og er nå i topp stand.

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 16:40, søn. 20 september 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?