Tilbake til alle rapporter

Knust glass på gang/sykkelvei

Rapportert i kategorien Sykkelveier anonymt 22:02, ons. 24 juni 2020

Sendt til Nittedal og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Det er flere områder med knust glass på sykkelveien langs Trondheimsveien fra litt nordøst for innkjøringen til Lahaugmoveien og oppover mot Mortens kro.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 19:07, søn. 26 juli 2020

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 19:07, søn. 26 juli 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?