Tilbake til alle rapporter

Høy hekk

Rapportert i kategorien Trær av Lars Hårsaker 10:39, søn. 14 august 2011

Sendt til Oppdal 1 minutt senere

Her er det en privat (?) hekk som er meget trafikkfarlig. Man må stikke snuten ut i veien for å se om det kommer biler når man skal inn på E-6 fra Røllikveien.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 09:29, man. 12 september 2011

  • Still open, via questionnaire, 09:45, man. 10 oktober 2011

  • Det kan se ut som hekken er stusset litt, men det er fremdeles for dårlig sikt og hekken bør absolutt fjernes slik at trafikksikkerheten ikke er prisgitt om denne hekken klippes eller ikke.

    Sendt inn av Lars Hårsaker 09:45, man. 10 oktober 2011

  • Still open, via questionnaire, 10:05, man. 7 november 2011

  • Det kan se ut som hekken er klipt, men den bør fjernes da den vokser seg stor og ødelegger oversikten igjen neste sommer

    Sendt inn av Lars Hårsaker 10:05, man. 7 november 2011

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?