Tilbake til alle rapporter

Store hull på fortau/vei i Jernbanegata

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 23:29, tor. 16 juli 2020

Sendt til Gjøvik og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Det er to store hull på fortauet i Jernbanegata, like ved innkjøringen til p-plass og uteserveringsområdet til Egon. Disse hullene trenger å tettes igjen snart.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Er lappet i dag.

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 17:10, tor. 23 juli 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?