Tilbake til alle rapporter

Ikke gatelys på kveld og natt i Bryggegata, Store Elvegata og opp Fv205 i Mandal. Lignende problem helga for 14 dager siden

Rapportert i kategorien Gatelys av Ronni Ellefsen 12:20, lør. 18 juli 2020

Sendt til Mandal og Statens vegvesen region sør 4 minutter senere

Ikke gatelys på kveld og natt i Bryggegata, Store Elvegata og opp Fv205 i Mandal. Lignende problem helga for 14 dager siden.

Dette er svært uheldig for myke trafikanter, samt lite forebyggende effekt.

Ronni Ellefsen Forebyggende politi Mandal politistasjon 911 03 973

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?